środa, 8 maja 2013

moje zamówienie z she-bijou.pl :)

Witajcie Kochani,

Dzisiaj z rana miło zaskoczył mnie pan listonosz czekający pod drzwiami z paczuszką zamówioną przeze mnie ze strony she-bijou.pl :) Właścicielką strony jest pani Magda, która robi przepiękną biżuterię personalizowaną oraz pracochłonną metodą wire wrapping. Urzekło mnie kilka drobiazgów więc się skusiłam na 3 rzeczy :)

Przede wszystkim urzekło mnie to jak starannie i pięknie paczuszka była zapakowana. Zobaczcie co wyjęłam z koperty bąbelkowej :)w środku pierwszej paczuszki były bransoletka z grawerem "Pain is inevitable, suffering is optional" (ból jest nieunikniony, cierpienie jest wyborem) i pierścionek gorsecik.
Prezentują się one tak :


 

w środku drugiej paczuszki był naszyjnik nabój z grawerem "Never ever surrender" (nigdy się nie poddawaj) Prezentuje się on tak :


I to już koniec moich zakupów :)
Oczywiście cała biżuteria ładniej wygląda na żywo niż na zdjęciach.
Bardzo polecam wam sklep she-bijou.pl
Jestem bardzo zadowolona z efektu pracy pani Magdy. Ponieważ wszystkie prace wykonuje Ona na indywidualne zamówienia to wiadomo, że termin realizacji nie jest szybki, ale jednak warto poczekać :)


Miałyście styczność z she-bijou? Lubicie taką indywidualną biżuterię personalizowaną?


Buziaki,
zanimzasne94

8 komentarzy:

Dziękuję :) Każdy komentarz jest dla mnie potwierdzeniem, że nie prowadzę tego bloga bez celu. Staram się na każdy komentarz odpowiadać szczerze i wkładając w to dużo serca.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...